Świąteczne Spotkanie Rodzin Zastępczych z terenu Powiatu Lęborskiego - 07.12.2017 roku

 

było pięknie..., radośnie..., magicznie ...

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lęborku już po raz dziewiąty zorganizowało świąteczne spotkanie dla wszystkich rodzin zastępczych z terenu powiatu lęborskiego.

 

Wspólnie, w gronie rodzinnym i atmosferze świątecznej, z dziećmi i młodzieżą przebywającą w rodzinach zastępczych, ich opiekunami z własnymi dziećmi, rodzicami naturalnymi, zaproszonymi gośćmi, miło spędziliśmy czas.

 

Uroczyste spotkanie odbyło się w LCK FREGATA w Lęborku w dniu 7 grudnia br. , a jego uroczystego otwarcia dokonali: Pan Zdzisław Korda - kierownik PCPR w Lęborku i Pani Teresa Ossowska-Szara - Starosta Lęborski.

 

W tym roku nasze spotkanie było wyjątkowe, magiczne... Nie tylko ze względu na magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, okresu pełnego życzliwości, życzeń, ciepłych słów, którymi się wszyscy obdarzamy oraz uroczego, kolorowego i świetlistego wokół wystroju. W atmosferę świąteczną wprowadziła nas swoim występem grupa wokalistów klasy artystycznej Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Lęborku pod batutą Pani Jolanty Mrożewskiej, która pięknie zaśpiewała nostalgiczne piosenki, kolędy i  pastorałki, a także porwała dzieci do wspólnego tańca. O istnieniu magii przekonał nas natomiast swoim zaskakującym, tajemniczym, niezwykłym, ale też bardzo zabawnym pokazem zaproszony iluzjonista. Wszyscy uczestnicy spotkania zaangażowani byli w jego występ, choć najwięcej radości sprawił licznym osobom, które asystowały na scenie w wykonywaniu magicznych sztuczek. Na koniec spotkania wszystkie dzieci otrzymały słodkości od Mikołaja.

 

Był to dla nas, uczestników spotkania, czas w którym każdy mógł poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

Fotorelacja:

alt altaltalt alt alt alt altaltaltaltaltalt