Konsultacje społeczne projektu
Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Lęborski na lata 2021 - 2027

                                                                                                 

 

 

Szanowni Państwo !

 

Rozpoczynają się konsultacje społeczne prowadzone przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lęborku dotyczące Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Lęborskim na lata 2021 - 2027”.


Celem konsultacji jest poznanie Państwa opinii, propozycji oraz ewentualnych uwag na temat projektu Programu będącego przedmiotem konsultacji. W związku
z powyższym zapraszamy mieszkańców, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, fundacji, podmiotów prowadzących działalność na rzecz osób niepełnosprawnych w powiecie lęborskim do zgłaszania opinii, propozycji i uwag do projektu Programu.


Konsultacje społeczne prowadzone są w formie zbierania pisemnych opinii, propozycji i uwag do projektu ww. dokumentu, które należy składać na formularzu konsultacji do 6 stycznia 2021 roku drogą elektroniczną poprzez skrzynkę mailową Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lęborku na dres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. @pcprlebork.pl 
lub przez portal ePUAP.


Poniżej znajdą Państwo projekt konsultowanego Programu oraz formularz konsultacji, na którym prosimy składać swoje opinie, uwagi i propozycje do projektu ww. dokumentu.


UWAGA: Konsultacje mają charakter opiniotwórczy a ich wyniki nie są wiążące dla organów powiatu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach!

Załączniki:

  • Projekt „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Lęborskim na lata 2021 - 2027
  • formularz konsultacji
Załączniki:
Pobierz (FORMULARZ KONSULTACJI.pdf)FORMULARZ KONSULTACJI.pdf[ ]113 Kb
Pobierz (Strategia-1.12.2020.pdf)Strategia-1.12.2020.pdf[ ]3521 Kb